TEN

Restoranas-vyninė

Skambinti +370 679 27718

TEN (DEŠIMT – angl.) – tai vienintelė tokia vieta Marijampolėje. Vyninės ir restorano dermė džiugina tiek miestiečius, tiek miesto svečius. Kokybiškas maistas čia puikiai dera su vynu iš viso pasaulio. Maloniai kviečiame atrasti ir visada laukiame sugrįžtančių!
 
Vyninės-restorano idėja buvo įgyvendinta dar prieš XX metus. Drąsiai galime pasakyti, jog nuo to laiko mes paaugome. 2022-ųjų rudenį atnaujinome interjerą, o svečius kviečiame tiek verslo/dienos pietų, tiek ir romantiškų vakarienių. Taip pat – organizuojame renginius, degustacijas. Vėlyvieji savaitgalio pusryčiai (brunch) tapo gražia miestiečių pamėgta tradicija. Užsukite ir jūs! 
 
Stengiamės, kad pas mus mėgstamų patiekalų ir skonių rastų tiek užkietėję mėsos mylėtojai, tiek ir dievinantys jūros gėrybes, salotas. Gurmanai jau įvertino mūsų ruošiamus tartarus, brandintos mėsos, kepsnius ar mėsainius. Labai rekomenduojame paragauti mūsų ruošiamos žuvies, o aštuonkojo čiuptuvas – tai tikras virtuvės hitas. Jau ragavote?
 
Ir be abejonės – išskirtinis dėmesys skiriamas vynui. Pradedant jo atrinkimu, laikymu specialiose lentynose-šaldytuvuose, baigiant pateikimo kultūra ir patarimais, prie ko vienas ar kitas vynas geriau tinka.

Papildomos paslaugos

Vieta ir kontaktai

Facebook'as