J.Basanavičiaus aikštė žiemą, MarijampolėŠešupės vingis, MarijampolėFontanas Poezijos parke, MarijampolėSasnavos bažnyčios bokštas, Marijampolės sav.Ramybės parko beržai, MarijampolėŠešupės upė, MarijampolėŠešupės mėlynumas, Marijampolės sav.

Kiekvienas kūrinys pasakoja savo istoriją

Kategorija: Naujienos_ Paskelbta: Pirmadienis, 07 sausio 2019

Marijampolė garsėja nuostabiu meno simpoziumu "MALONNY", kurio metu menininkai iš įvairių pasaulio kampelių puošia miestą įspūdingais, įdomiais ir niekur dar nematytais piešiniais ant sienų. Kiekvienas jų unikalus, turintis savo istoriją ir prasmę. Dažnas net nesusimąstome kokią žinutę transliuoja vienas ar kitas kūrinys arba matomą vaizdą interpretuojame savaip. Nuo šiol šalia paveikslų rasite autoriaus perteiktą mintį apie savo sukurtą darbą lietuvių ir anglų kalbomis. 

*Informacinių lentelių gamybą finansavo Europos regioninio plėtros fondo INTERREG V-A Lietuva-Lenkija programa, kurios metu Lietuvos-Lenkijos pasienio miestuose yra skatinamas tvartus kultūros paveldo naudojimas Marijampolėje ir Suvalkuose, supažindinant visuomenę su kultūriniais objektais, įtraukiant į menines veiklas ir skatinant turizmą. (Projekto Nr. LT-PL-2S-194 „Menas ir kultūra Lietuvos ir Lenkijos pasienio miestuose kaip turistų traukos objektas”).

Kontaktai

MARIJAMPOLĖS TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS
J.Basanavičiaus a.1, Marijampolė
+370 642 23003, El. p.: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Darbo valandos:

I-V  8:00 - 17:00

VI-VII  Nedirbame

Pietų pertrauka 12:00 - 13:00