J.Basanavičiaus aikštė žiemą, MarijampolėŠešupės vingis, MarijampolėFontanas Poezijos parke, MarijampolėSasnavos bažnyčios bokštas, Marijampolės sav.Ramybės parko beržai, MarijampolėŠešupės upė, MarijampolėŠešupės mėlynumas, Marijampolės sav.

Marijampoliečius kviečia haiku iniciatyva!

Kategorija: Naujienos_ Paskelbta: Ketvirtadienis, 06 gruodžio 2018

Nors haiku yra tradicinis japonų lyrikos žanras, pastaraisiais metais jis išplito po visą pasaulį - organizuojami konkursai,  leidžiamos knygos, vyksta haiku poezijos vakarėliai. Šiandien marijampoliečius kviečiame į savo miestą pažvelgti pro šio lyrikos žanro prizmę ir kurti haiku trieilius savo miestui. Dalyvių atsiųsti kūriniai bus sujungiami su Marijampolės miesto fotografijomis, gaminami atvirlaiškiai, kuriuos nemokamai bus galima pasiimti Marijampolės Petro Kriaučiūno viešojoje bibliotekoje.

Kūrinių laukiame iki gruodžio 12 d.:

  • Google forma: goo.gl/pDv1jM
  • El. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. (būtina nurodyti autoriaus vardą ir pavardę)

Kas yra haiku ir kaip sukurti šio trumposios lyrikos žanro kūrinį:

  1. http://www.ve.lt/naujienos/kultura/kulturos-naujienos/haiku---tylos-poezija/
  2. https://klrasytojai.wordpress.com/kas-yra-haiku/

Iniciatyvos organizatorius Marijampolės Petro Kriaučiūno viešoji biblioteka

Iniciatyva organizuojama įgyvendinant projektą „Jaunimo kūrybinės idėjos - miestui“, finansuojamą iš Marijampolės savivaldybės jaunimo užimtumo 2015-2018 metų programos.

Kontaktai

MARIJAMPOLĖS TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS
J.Basanavičiaus a.1, Marijampolė
+370 642 23003, El. p.: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Darbo valandos:

I-V  8:00 - 17:00

VI-VII  Nedirbame

Pietų pertrauka 12:00 - 13:00