J.Basanavičiaus aikštė žiemą, MarijampolėŠešupės vingis, MarijampolėFontanas Poezijos parke, MarijampolėSasnavos bažnyčios bokštas, Marijampolės sav.Ramybės parko beržai, MarijampolėŠešupės upė, MarijampolėŠešupės mėlynumas, Marijampolės sav.

Svečiai iš Belgijos ir Jurbarko aplanko Marijampolę

Kategorija: Naujienos_ Paskelbta: Penktadienis, 19 spalio 2018

Šią savaitę Marijampolėje svečiavosi svečiai Johnny iš Belgijos ir Gabija iš Jurbarko. Johnny rinko informaciją apie "Malonny" kūrinius ant pastatų sienų savo broliui, kuris specialiai domisi graffity dailės kūriniais, važinėja po pasaulį ir fotografuoja. Svečiai ne tik pamatė visus piešinius, bet ir išbandė audio gido paslaugą, kurios metu susipažino su miesto istorija ir žymiais miesto objektais. Dėkojame svečiams už pasidalintas akimirkas lankant mūsų miestą!

Keliaukite "Malonny" maršrutu ir Jūs. Jį rasite čia ➡️https://bit.ly/2AB83iz

arba pažinkite Marijampolę su audio gido pagalba. Daugiau informacijos tel. +37064223003 arba el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Kontaktai

MARIJAMPOLĖS TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS
J.Basanavičiaus a.1, Marijampolė
+370 642 23003, El. p.: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Darbo valandos:

I-V  8:00 - 17:00

VI-VII  Nedirbame

Pietų pertrauka 12:00 - 13:00