J.Basanavičiaus aikštė žiemą, MarijampolėŠešupės vingis, MarijampolėFontanas Poezijos parke, MarijampolėSasnavos bažnyčios bokštas, Marijampolės sav.Ramybės parko beržai, MarijampolėŠešupės upė, MarijampolėŠešupės mėlynumas, Marijampolės sav.

Švaros akcija „Darom Marijampolė 2018“!

Kategorija: Naujienos_ Paskelbta: Penktadienis, 13 balandžio 2018

Kaip ir kasmet, įžengę į balandžio mėnesį vis labiau džiaugiamės šiltesniais orais, o tuo pačiu tai ženklas, kad jau visai netrukus kartu su visa Lietuva išeisime tvarkyti mus supančią aplinką. Jau balandžio 21 d. nuo 10 val. kviečiame dalyvauti 11-ojoje akcijoje „Darom Marijampolė 2018“.

Prabėgus dešimčiai metų nuo pirmosios akcijos yra kuo pasidžiaugti – užterštų teritorijų žymiai sumažėjo, o žmonių sąmoningumas smarkiai ūgtelėjo, tačiau net ir šiandien turime ką tvarkyti. Tad kviečiame prisijungti ir kaimyną ar draugą paraginti.

Marijampolės mieste įsikūrusias įmones, švietimo įstaigas, bendrijas ir kitas organizacijas kviečiame registruotis adresu www.darommarijampole.lt. Kaimiškųjų savivaldybės vietovių gyventojus, bendruomenes, mokyklas prašome registruotis savo seniūnijose.

Šiemet akciją „Darom Marijampolė 2018“ organizuoja Marijampolės kultūros centras ir Marijampolės savivaldybės administracija. Visą informaciją apie akciją rasite adresu www.darommarijampole.lt.

Akcijos koordinatorius Marijampolės savivaldybėje - Marijampolės kultūros centro edukacinių programų kuratorius Saulius Lisauskas, mob. 8-646  34 143. el. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Priemonės akcijai bus išduodamos Marijampolės savivaldybės administracijos Aplinkos valdymo skyriuje 305 kab., kreiptis į vyr. specialistę Reginą Pakrosnevičienę, tel. (8 343)  90 056, mob. 8-620  78 879, el. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Kaip jau tapo įprasta, po akcijos visų talkininkų lauksime Rygiškių Jono gimnazijos stadione, vaišinsimės kareiviška koše ir rėmėjų skanėstais.

Marijampolės kultūros centro informacija

Kontaktai

MARIJAMPOLĖS TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS
J.Basanavičiaus a.1, Marijampolė
+370 642 23003, El. p.: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Darbo valandos:

I-V  8:00 - 17:00

VI-VII  Nedirbame

Pietų pertrauka 12:00 - 13:00