J.Basanavičiaus aikštė žiemą, MarijampolėŠešupės vingis, MarijampolėFontanas Poezijos parke, MarijampolėSasnavos bažnyčios bokštas, Marijampolės sav.Ramybės parko beržai, MarijampolėŠešupės upė, MarijampolėŠešupės mėlynumas, Marijampolės sav.

Fotografijų konkursas "Akimirka mieste"!

Kategorija: Naujienos_ Paskelbta: Penktadienis, 06 balandžio 2018

Kviečiame visus, mėgstančius fotografuoti, dalyvauti fotografijų konkurse "Akimirka mieste" ir įamžinti Marijampolės gyventojų ir miesto svečių akimirkas. Išlaisvinkite savo vaizduotę, užfiksuodami momentus, kurie tinkamiausiai atspindi konkurso pavadinimą.

 

Konkursas vyksta nuo 2018 m. balandžio 5 d. iki 2018 m. gegužės 11d. (imtinai).

Fotografijas reikia siųsti elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. per WeTransfer programą ne vėliau kaip iki 2018 m. gegužės 11 d. (imtinai).

Autorius, pateikdamas fotografiją (-as) konkursui, patvirtina, kad yra šios (-ių) fotografijos (-ų)  autorius ir kad yra gavęs joje (-se) užfiksuotų asmenų sutikimą šią (-as) fotografijas (-as) naudoti konkurse.

Už autorinių teisių pažeidimus pagal galiojančius Lietuvos Respublikos teisės aktus atsako fotografijas atsiuntę asmenys.

 

FOTOGRAFIJŲ KONKURSO

„AKIMIRKA MIESTE“ ORGANIZAVIMO NUOSTATAI

 

I. BENDROSIOS NUOSTATOS

 

1. Fotografijų konkurso „Akimirka mieste“ organizavimo nuostatai (toliau vadinama – Nuostatai) nustato konkurso idėją, vykdymo laiką, konkurso organizavimo tvarką, taisykles, laimėtojų atrankos, vertinimo kriterijus.

2. Fotografijų konkursas „Akimirka mieste” (toliau – Konkursas) yra vienas iš projekto „Future through culture and dialogue between towns and citizens“ renginių, įgyvendinamų VšĮ „Sveikatingumo idėjos” ir Marijampolės savivaldybės.

3. KONKURSO tikslas - prisidėti prie projekto veiklos krypčių – atskleisti temą „Miestas ir bendruomenė", atspindėti Marijampolės gyventojų ir miesto svečių akimirkas mieste, parodyti Marijampolės miesto erdvių savitumą, atrasti skirtingas, mažiau matomas miesto erdves,.

4.  KONKURSO organizatorė yra VšĮ „Sveikatingumo idėjos”.

5. KONKURSUI fotografijos pateikiamos nuo 2018 m. balandžio 5 d. iki 2018 m. gegužės 11 d. (imtinai).

 

II. KONKURSO ORGANIZAVIMO TVARKA

      

6.  KONKURSE gali dalyvauti visi asmenys be išankstinės registracijos ir be apribojimų.

7.  Dalyvavimas KONKURSE yra nemokamas.

8. KONKURSUI pateiktos fotografijos turi atitikti KONKURSO keliamą tikslą ir pavadinimą „Akimirka mieste“.

9. KONKURSUI pateikiamos tik skaitmeninės fotografijos (failai).

10. Fotografijose užfiksuoti vaizdai turi būti iš Marijampolės miesto.

11. KONKURSO dalyvis gali atsiųsti ne daugiau kaip 7 (septynias) fotografijas.

12. KONKURSUI siunčiamos skaitmeninės fotografijos (failai) privalo atitikti šiuos reikalavimus:

12.1. JPG formatas, ne mažiau kaip 2000x2750 rezoliucijos. Pageidautina, kad pagal dydį ir kitus parametrus tai būtų spaudai tinkamas failas.

12.2. Failo pavadinimas turi būti suformuotas taip: fotografijos pavadinimas, autoriaus vardas ir pavardė, gyvenamoji vietovė.

12.3. Fotografijos gali būti spalvotos arba nespalvotos.

13. Fotografijas reikia siųsti elektroniniu paštu marijampoletic@gmail.com per WeTransfer programą ne vėliau kaip iki 2018 m. gegužės 11 d. (imtinai).

14. Kartu su fotografija (-jomis) turi būti atsiųstas jos (-ų) pavadinimas (-ai), autoriaus vardas ir pavardė bei kontaktiniai duomenys (telefono numeris ir/arba el. pašto adresas). Ar pateikti kitą informaciją (fotografijos vieta, laikas, aprašymas, kas pavaizduota, komentaras ir t. t.), autorius sprendžia pats, tačiau išplėstinis aprašas pasitarnautų katalogo kūrime.

15. Autorius, pateikdamas fotografiją (-as) KONKURSUI, patvirtina, kad yra šios (-ių) fotografijos (-ų) autorius ir kad yra gavęs joje (-se) užfiksuotų asmenų sutikimą šią (-as) fotografijas (-as) naudoti KONKURSE. Už autorinių teisių pažeidimus pagal galiojančius Lietuvos Respublikos teisės aktus atsako fotografijas atsiuntę asmenys.

16. Autorius, pateikdamas fotografiją (-as) KONKURSUI, patvirtina, kad fotografijos (-ų) turinys neskatina etninės, religinės, ar bet kokios diskriminacijos bei neapykantos ar kitaip nepažeidžia Lietuvos Respublikos įstatymų.

17. KONKURSO dalyvis patvirtina ir užtikrina, kad pateiktos fotografijos yra originalūs kūriniai, nepažeidžiantys kito asmens ar autoriaus teisių ir kitos intelektinės nuosavybės teisių, kad kiti asmenys į šias fotografijas neturi jokių teisių ar teisėtų interesų.

18. Pateikdamas fotografijas  KONKURSUI autorius automatiškai tampa KONKURSO dalyviu bei sutinka su šio KONKURSO Nuostatais ir sąlygomis.

19. KONKURSO dalyviai sutinka, kad KONKURSUI pateiktos nuotraukos gali būti neatlygintinai ir be apribojimų eksponuojamos ir naudojamos VšĮ „Sveikatingumo idėjos” ir Marijampolės savivaldybės.

20. Organizatoriai pareiškia, kad KONKURSO metu gautų asmens duomenų apsaugai ir tvarkymo teisėtumui užtikrinti bus imtasi visų būtinų, protingų ir pagrįstų priemonių.

21. VšĮ „Sveikatingumo idėjos” pasilieka teisę keisti KONKURSO taisykles.

 

III. KONKURSUI PATEIKTŲ NUOTRAUKŲ VERTINIMAS

 

22. KONKURSUI pateiktas fotografijas vertina fotografijų vertinimo komisija (toliau KOMISIJA).

23. KOMISIJA nuo 2018 m. gegužės 14 d. iki gegužės 17 d. atrinks 20 darbų, kurie pateks į parodą, bei bus įtraukti į parodos katalogą.

24. Fotografijos, pateiktos vėliau nei numatyta šių Nuostatų 13 punkte, vertinamos nebus.

25. Pagrindiniai fotografijų vertinimo kriterijai:

25.1. Meniškumas/estetiškumas;

25.2. Darbo atitikimas konkurso temai;

25.3. Techninė fotografijų kokybė.

 

IV.  BAIGIAMOSIOS NUOSTATOS

 

26. KONKURSO nugalėtojai po 2018 m. gegužės 17 d. skelbiami Marijampolės turizmo informacinio centro internetinėje svetainėje www.marijampolestic.ltbei informuojami telefonu ir (arba) elektroniniu paštu.

27. Atrinkti dalyvių darbai 2018 m. bus pristatyti parodoje „Akimirka mieste“, kuri bus demonstruojama Marijampolės miesto dienų metu. Parodoje apsilankyti bus pakviestos vietos bendruomenės. Autoriai savo patirtimi ir įžvalgomis taip pat galės pasidalinti regioninėje žiniasklaidoje.

28. Konkurso dalyviams, kurių darbai bus atrinkti įteikiami prizai ir atminimo dovanos.

kviečia visus, mėgstančius fotografuoti, dalyvauti fotografijų konkurse „Mano laisvės akimirkos“ ir įamžinti šventines bei kasdienes akimirkas šių metų Vasario 16 dieną, minint Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį.

Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/dalyvauk/istorinio-momento-fotografiju-konkursas-mano-laisves-akimirkos-15-923042

 

Kontaktai

MARIJAMPOLĖS TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS
J.Basanavičiaus a.1, Marijampolė
+370 642 23003, El. p.: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Darbo valandos:

I-V  8:00 - 17:00

VI-VII  Nedirbame

Pietų pertrauka 12:00 - 13:00