J.Basanavičiaus aikštė žiemą, MarijampolėŠešupės vingis, MarijampolėFontanas Poezijos parke, MarijampolėSasnavos bažnyčios bokštas, Marijampolės sav.Ramybės parko beržai, MarijampolėŠešupės upė, MarijampolėŠešupės mėlynumas, Marijampolės sav.

Šventinėje mugėje smulkieji verslininkai pakvies išmėginti egzotiškas pramogas

Kategorija: Naujienos_ Paskelbta: Ketvirtadienis, 05 balandžio 2018

Jau šį šeštadienį, balandžio 7 d., J.Basanavičiaus aikštėje galėsime džiaugtis pavasariškai šventiniu šurmuliu – drauge su šimtmečio Dainų šventės žygiu „Vardan tos“ į mūsų miestą atkeliaus ir Dainų šventės mecenato „Swedbank“ organizuojama smulkiųjų verslininkų mugė. Jie pakvies susipažinti su naujais mūsų regiono gaminiais bei pasisemti geros nuotaikos išmėginant jau pamėgtas arba kaip tik – egzotiškas ir neįprastas – pramogas.

„Projekto „Kiekvienas gali būti didelis“ dalyviai į kvietimą dalyvauti Marijampolės mugėje sureagavo entuziastingai – jiems tai proga gyvai pabendrauti su pirkėjais, autentiškai, iš pirmų lūpų pristatyti savo produkciją, pasidalinti patirtimi, išgirsti atsiliepimų bei įvertinimų ir, žinoma, dalintis džiugia šventine nuotaika“,- teigė „Swedbank“ Smulkių verslo klientų ir rinkodaros skyriaus vadovas Aivaras Janušauskas.

Dainų šventei besiruošiantys folkloro kolektyvai, chorai bei ansambliai drauge su žygio šaukle Edita Mildažyte į šventę susirinkusius marijampoliečius kvies prisijungti prie dainų bei šokių. Tuo tarpu smulkieji verslininkai, atsižvelgdami į pagaliau atėjusį pavasarį, vilios išmėginti ir dar aktyvesnes lauko pramogas.

Alytaus rajone ekstremalių pramogų zoną „ExZone“ valdantis Aurimas Gadišauskas Suvalkijos sostinėje mugės dalyviams siūlys išmėginti rankos taiklumą šaudant į taikinius iš dažasvydžio ir šratasvydžio ginklų.

„Mugėje dalyvauti nusprendžiau dėl keleto priežasčių. Norėdamas pritraukti naujų klientų bei populiarindamas savo veiklą kituose miestuose. Galbūt save išmėginę Marijampolėje, mugės lankytojai nuspręs dar kada atvykti į pramogų zoną, arba susidomės galimybe užsisakyti šias pramogas bet kurioje kitoje vietoje“, – aiškino A. Gadišauskas.

Pasak jo, be dažasvydžio ir šratasvydžio ginklų, kuriuos turės progą išmėginti mugėje apsilankę Marijampolės gyventojai ir svečiai, Alytaus rajone esančioje pramogų zonoje lankytojai gali nerti ir į kitas pramogas. Pavyzdžiui, išbandyti egzotiškai skambantį zorbolą ir zorbingą. Pirmosios pramogos metu žmogus įlenda į skaidrų, oro sienelėmis sutvirtintą rutulį, kuris nuridenamas nuo kalvos. Na, o zorbolas tai – netradicinis futbolas, žaidžiamas įlindus į minėtuosius rutulius.

Apsižvalgę mugėje ir drauge su Šimtmečio Dainų šventei besiruošiančiais kolektyvais bei ansambliais pasidžiaugę tautiniais šokiais bei dainomis, marijampoliečiai viso koncertinio renginio metu turės galimybę pasigaminti ir ypatingą papuošalą – šventinę Šimtmečio Dainų šventės kokardą. Lietuviškos trispalvės spalvų papuošalas, segamas greta širdies, simbolizuoja meilę bei pasididžiavimą šimtmetį švenčiančia Lietuva. Šį išskirtinį papuošalą šventės svečiai galės pasigaminti „Swedbank“ erdvėje. Dalis žygio „Vardan tos“ metu pagamintų kokardų bus padovanotos ir Dainų šventės dalyviams.

Žygį per Lietuvą „Vardan tos“ organizuoja Lietuvos nacionalinis kultūros centras ir iniciatyva „Lietuva 4.000.000“, bendradarbiaudami su miestų kultūros centrais ir savivaldybėmis. Jo tikslas – iki pat Dainų šventės Lietuvos miestuose bei miesteliuose dalintis džiugia jai besiruošiančių folkloro kolektyvų, ansamblių ir chorų nuotaika, dainomis ir šokiais. Šis žygis turi ir ypatingą misiją – drauge su Lietuvos žmonėmis pakviesti 4 milijonus lietuvių iš viso pasaulio liepos 6-ąją kartu giedoti šimtmečio „Tautišką giesmę“. Jau aplankiusi Pasvalį, Radviliškį ir Lazdijus, po Marijampolės ši šventė patrauks į Tauragę, Telšius bei Uteną.

Kontaktai

MARIJAMPOLĖS TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS
J.Basanavičiaus a.1, Marijampolė
+370 642 23003, El. p.: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Darbo valandos:

I-V  8:00 - 17:00

VI-VII  Nedirbame

Pietų pertrauka 12:00 - 13:00