J.Basanavičiaus aikštė žiemą, MarijampolėŠešupės vingis, MarijampolėFontanas Poezijos parke, MarijampolėSasnavos bažnyčios bokštas, Marijampolės sav.Ramybės parko beržai, MarijampolėŠešupės upė, MarijampolėŠešupės mėlynumas, Marijampolės sav.

Kelionių po Lietuvą idėjas į ADVENTUR parodą atveš traukiniu

Kategorija: Naujienos_ Paskelbta: Trečiadienis, 24 sausio 2018

Net 52 miestai po vienu stogu. Tiek savivaldybių šiemet pristatys kelionių po Šimtmetį švenčiančią Lietuvą idėjas ir kurs šventę tarptautinės turizmo ir aktyvaus laisvalaikio parodos „Adventur 2018“ 3 salės lankytojams. Šioje salėje visų lauks ir Lietuvos kaimo turizmo asociacija, o Turizmo departamentas centriniame stende atidarys tikrą Kelionių idėjų stotį!

„Adventur“ – pati tikriausia šventė ne tik turizmo informacijos centrams, nedažnai susieinantiems į krūvą, bet ir visiems vietinio turizmo fanams, pametusiems galvą dėl kelionių po Lietuvą. Dar neužsikrėtusiems keliavimo po mūsų šalį karšlige, tai padaryti šį savaitgalį bus labai lengva, nes laukianti programa yra itin turtinga ir kūrybinga“, - žada laikina Turizmo departamento vadovė Indrė Trakimaitė-Šeškuvienė.  

Štai, Turizmo departamentas dalinsis idėjomis stende įrengtoje stotyje ir ant bėgių stovinčiame traukinyje. Jame veiks „kino teatras“ su Lietuvą pristatančiais video, bus organizuojamos viktorinos, kurių metu bus galima laimėti ekskliuzyvinį „National Geographic Lietuva“ žurnalą, demonstruojami virtualios realybės filmai, dalinami reprezentaciniai turizmo leidiniai, Lietuvos istorijos repo vaizdo klipo stilistika pristatomas Šimtmečio maršrutas.

Kasdien lankytojai stende galės susitikti su žymiais keliautojais Vytaru Radzevičiumi ir Martynu Starkumi, kurie ne tik pasakos apie savo nuotykius filmuojant naują TV laidą „Aplink Lietuvą“, eteryje startuosiančią jau vasario mėn., bet ir kalbins žinomus žmones apie jų atradimus Lietuvoje ir tai, ką jie susidės į savo iškylų krepšius leisdamiesi į keliones po Šimtmečio Lietuvą. Stende vyks degustacijos, nuotraukų paroda, reguliariai dirbs Turizmo departamento teisininkai, kurie konsultuos, kaip išsirinkti tinkamą kelionių organizatorių. Taip pat stende patarimus dėl kelionių traukiniais ir prizus dalins „Lietuvos geležinkelių“ atstovas.

Sausio 26 d., 14 val., 5.3 salėje vyks Turizmo departamento ir LITEXPO organizuojamas forumas „Nišinis turizmas – ar Lietuva pasiruošusi nustebinti?“.

„Adventur“ atidarymo ceremonijos metu jau tradiciškai bus apdovanoti Turizmo Sėkmingiausiųjų 2017 nugalėtojai – juos paskelbs LR ūkio ministras.

Programa Turizmo departamento stende 3 salėje:    

PENKTADIENIS (26 D.)

ŠEŠTADIENIS (27 D.)

SEKMADIENIS (28 D.)

12:00 – Menininko Ray Bartkaus apsilankymas stende: pirmojo NATIONAL GEOGRAPHIC LIETUVA numerio, kurio viršelį puošia menininko nuotrauka, įteikimas

13:00 – Vytaras Radzevičius apie keliones po Lietuvą

15:00 – V.Radzevičiaus pokalbiai su keliautoju ir knygų apie Lietuvą leidėju Vytautu Kandrotu

17:00 – V. Radzevičiaus pokalbiai su menininke Nomeda Marčėnaite

11:00 – Martyno Starkaus pokalbiai su kulinare Beata Nicholson

13:00 – M.Starkaus pokalbiai su istorikais, Šimtmečio maršruto kūrėjais Luka Lesauskaite ir Simonu Teškevičiumi

15:00 – M. Starkus apie keliones po Lietuvą

17:00 – M. Starkus apie keliones po Lietuvą

11:00 – V.Radzevičiaus pokalbiai su keliautoja, kelionių žurnalo redaktore Dalia Smagurauskaite

13:00 – V.Radzevičiaus pokalbiai su Saugirdu Vaitulioniu

15:00 – V.Radzevičiaus pokalbiai su keliautojais, žurnalistais Rūta Kupetyte ir Edvardu Kubiliumi

 

 

Čia rasite visą renginio programą: http://www.litexpo.lt/lt/parodos/tarptautine-turizmo-ir-aktyvaus-laisvalaikio-paroda-adventur

Daugiau informacijos:

Gerda Butkuvienė

Atstovė spaudai

Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos

Gedimino pr. 38, LT-01104 Vilnius, Lietuva

Tel.: +370 706 64 967

Mob.tel.: +370 616 17476

El.paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.;

www.tourism.lt

Kontaktai

MARIJAMPOLĖS TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS
J.Basanavičiaus a.1, Marijampolė
+370 642 23003, El. p.: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Darbo valandos:

I-V  8:00 - 17:00

VI-VII  Nedirbame

Pietų pertrauka 12:00 - 13:00