J.Basanavičiaus aikštė žiemą, MarijampolėŠešupės vingis, MarijampolėFontanas Poezijos parke, MarijampolėSasnavos bažnyčios bokštas, Marijampolės sav.Ramybės parko beržai, MarijampolėŠešupės upė, MarijampolėŠešupės mėlynumas, Marijampolės sav.

Restoranas "Pizza Jazz"

erm_restaurant
Aprašymas
Viešbučio restoranas Pizza Jazz jau keliolika metų garsėja aptarnavimo kokybe, ypatingais patiekalais bei gausiu išskirtinių vynų asortimentu.
Jauki atmosfera, iki smulkmenų apgalvotas interjeras, išskirtiniai rengininiai – visa tai yra skirta Jums, kad kiekvieną kartą patirtumėte vieną iš didžiausių gyvenimo malonumų – valgymo malonumą.
 
Jūsų taip pat laukia erdvi lauko terasa, o restorano foje esantis baras kviečia pasimėgauti rinktinio konjako rūšimis iš J. K. Gėrimų namų kolekcijos.
 
Pakvieskite savo verslo partnerius ar draugus jaukaus pašnekesio į restoraną Pizza Jazz. Klasikinė ir europietiška virtuvė su itališkais akcentais ir puodelis kvapnios kavos patenkins net ir išrankiausią skonį.
 
Adresas: Basanavičiaus a. 8, Marijampolė
Telefonas: (343) 97777
El. paštas: restoranas@noringe.lt
Tinklapis: http://pj.lt
Darbo laikas: I-VII 11.00-24.00

Kontaktai

MARIJAMPOLĖS TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS
J.Basanavičiaus a.1, Marijampolė
+370 642 23003, El. p.: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Darbo valandos:

I-V  8:00 - 17:00

VI-VII  Nedirbame

Pietų pertrauka 12:00 - 13:00