J.Basanavičiaus aikštė žiemą, MarijampolėŠešupės vingis, MarijampolėFontanas Poezijos parke, MarijampolėSasnavos bažnyčios bokštas, Marijampolės sav.Ramybės parko beržai, MarijampolėŠešupės upė, MarijampolėŠešupės mėlynumas, Marijampolės sav.

Buktos gamtinis - pažintinis takas

buktos
Aprašymas

 

 

 

Saugomas miškų buveines, augalų ir gyvūnų rūšis artimiau pažinsite visais metų laikais apsilankę Buktos miške – viename įdomiausių Sūduvoje, išsiskiriančiame gamtos vertybių gausa. Čia įrengtame pažintiniame take yra 2 trasos: 1,7 km ir 1,3 km ilgio. Keliaudami taku užtruksite apie valandą. Take įrengtos 7 stotelės, skirtos susipažinti su skroblynais, aliuviniais miškais, pelkėtais lapuočių miškais, su tako aplinkoje augančiomis ir gyvenančiomis augalų ir gyvūnų rūšimis, saugomais augalais bei gyvūnais, senaisiais medžiais. Buktos gamtinis - pažintinis takas įrengtas 2005 m.

 

 

 

Adresas: Marijampolės sav., Liudvinavo sen.

Kontaktai

MARIJAMPOLĖS TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS
J.Basanavičiaus a.1, Marijampolė
+370 642 23003, El. p.: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Darbo valandos:

I-V  8:00 - 17:00

VI-VII  Nedirbame

Pietų pertrauka 12:00 - 13:00