J.Basanavičiaus aikštė žiemą, MarijampolėŠešupės vingis, MarijampolėFontanas Poezijos parke, MarijampolėSasnavos bažnyčios bokštas, Marijampolės sav.Ramybės parko beržai, MarijampolėŠešupės upė, MarijampolėŠešupės mėlynumas, Marijampolės sav.

Šv. Vincento Pauliečio bažnyčia

127dsc00481
Aprašymas

Šv. Vincento Pauliečio bažnyčia buvo pastatyta 1888 metais kaip stačiatikių cerkvė  Rusijos kariams ir dedikuota carui Aleksandrui III. Tai neobizantinė, eklektinė, vienbokštė ir vienanavė bažnyčia su priestatais ir septyniais bokšteliais. Po Pirmojo pasaulinio karo Seinų vyskupas perdavė cerkvę marijonų vienuoliams, kurie ją pertvarkė į bažnyčią. Ši netrukus tapo Lietuvos kariuomenės bažnyčia, o 1940-aisiais prie jos buvo įkurta parapija. Po Antrojo pasaulinio karo bažnyčia uždaroma ir paverčiama sandėliu. Savo veiklą Šv. Vincento Pauliečio bažnyčia atnaujina 1990 metais, iki pat 1999-ųjų vyksta jos restauravimo ir aplinkos tvarkymo darbai. 2000 metais šventoriuje pastatoma skulptoriaus Juliaus Narušio skulptūra „Pieta“.

 

Adresas: Vytauto g. 31a, Marijampolė

Kontaktai

MARIJAMPOLĖS TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS
J.Basanavičiaus a.1, Marijampolė
+370 642 23003, El. p.: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Darbo valandos:

I-V  8:00 - 17:00

VI-VII  Nedirbame

Pietų pertrauka 12:00 - 13:00