J.Basanavičiaus aikštė žiemą, MarijampolėŠešupės vingis, MarijampolėFontanas Poezijos parke, MarijampolėSasnavos bažnyčios bokštas, Marijampolės sav.Ramybės parko beržai, MarijampolėŠešupės upė, MarijampolėŠešupės mėlynumas, Marijampolės sav.

Mokytojų seminarijos pastatų kompleksas

mokytseminar
Aprašymas

Buvusi mokytojų seminarija įkurta 1919 metais ir ruošė mokytojus pradžios mokykloms. Iš pradžių ji veikė buvusiame carinės Rusijos armijos karininkų klubo pastate, o 1925 metais persikėlė į šalia pastatytus neoklasicistinių formų seminarijos rūmus. Vykstant švietimo sistemos pertvarkai, seminarija 1936 m. buvo uždaryta, bet jau po dvejų metų vėl atidaryta, tačiau iki Lietuvos okupacijos spėja išleisti vos vieną, 14-ąją laidą. Po karo toliau veikė, 1952 m. tapo pedagogine mokykla, iki 2014 metų rugsėjo 1 d. čia buvo įsikūręs Marijampolės kolegijos edukologijos ir socialinio darbo fakultetas.

 

Adresas: Vytauto g. 45, Marijampolė

Kontaktai

MARIJAMPOLĖS TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS
J.Basanavičiaus a.1, Marijampolė
+370 642 23003, El. p.: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Darbo valandos:

I-V  8:00 - 17:00

VI-VII  Nedirbame

Pietų pertrauka 12:00 - 13:00