J.Basanavičiaus aikštė žiemą, MarijampolėŠešupės vingis, MarijampolėFontanas Poezijos parke, MarijampolėSasnavos bažnyčios bokštas, Marijampolės sav.Ramybės parko beržai, MarijampolėŠešupės upė, MarijampolėŠešupės mėlynumas, Marijampolės sav.

Boulingas, biliardas, naktinis klubas „LŪNA"

071001
Aprašymas

Įrengti keturi boulingo takeliai, erdvi ir jauku salė. Linksmi ir paslaugūs instruktoriai supažindins Jus su taisyklėmis bei žaidimo gudrybėmis. Jei žaisdami pavargsite ir išalksite, galėsite atsigaivinti šaltu alumi, įvairiais gaiviaisiais gėrimais bei paragauti skanių patiekalų.

Biliardo klube Jūs rasite penkis amerikietiško ir vieną rusiško biliardo stalą. Jus pasitiks rami aplinka bei visuomet paslaugus personalas. Panorėję galėsite pakilnoti bokalą alaus, gaivaus bei tonizuojančio gėrimo stiklą. Įsitaisę patogiuose minkštasuoliuose galėsite ne tik nusnūsti, bet ir pasisemti patirties bei lazdos valdymo technikos ir gracingų judesių iš šalia žaidžiančių profesionalų.

Naktinis klubas Jus pradžiugins šiuolaikine muzika, šokėjomis ir vykstančiais renginiais

Adresas: Mokyklos g. 1, Mokolų k., Marijampolės sav.
Telefonas: +370 343 20023
El. paštas: info@clubluna.lt
Tinklapis: www.clubluna.lt

Kontaktai

MARIJAMPOLĖS TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS
J.Basanavičiaus a.1, Marijampolė
+370 642 23003, El. p.: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Darbo valandos:

I-V  8:00 - 17:00

VI-VII  Nedirbame

Pietų pertrauka 12:00 - 13:00