J.Basanavičiaus aikštė žiemą, MarijampolėŠešupės vingis, MarijampolėFontanas Poezijos parke, MarijampolėSasnavos bažnyčios bokštas, Marijampolės sav.Ramybės parko beržai, MarijampolėŠešupės upė, MarijampolėŠešupės mėlynumas, Marijampolės sav.

Kiekvienas kūrinys pasakoja savo istoriją

Category: Naujienos_ Published on Monday, 07 January 2019

Marijampolė garsėja nuostabiu meno simpoziumu "MALONNY", kurio metu menininkai iš įvairių pasaulio kampelių puošia miestą įspūdingais, įdomiais ir niekur dar nematytais piešiniais ant sienų. Kiekvienas jų unikalus, turintis savo istoriją ir prasmę. Dažnas net nesusimąstome kokią žinutę transliuoja vienas ar kitas kūrinys arba matomą vaizdą interpretuojame savaip. Nuo šiol šalia paveikslų rasite autoriaus perteiktą mintį apie savo sukurtą darbą lietuvių ir anglų kalbomis. 

*Informacinių lentelių gamybą finansavo Europos regioninio plėtros fondo INTERREG V-A Lietuva-Lenkija programa, kurios metu Lietuvos-Lenkijos pasienio miestuose yra skatinamas tvartus kultūros paveldo naudojimas Marijampolėje ir Suvalkuose, supažindinant visuomenę su kultūriniais objektais, įtraukiant į menines veiklas ir skatinant turizmą. (Projekto Nr. LT-PL-2S-194 „Menas ir kultūra Lietuvos ir Lenkijos pasienio miestuose kaip turistų traukos objektas”).

Contacts

MARIJAMPOLĖ TOURISM INFORMATION CENTRE
J.Basanavičiaus sq.1, Marijampolė
+37064223003, Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. , This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Work hours:

I-V  8:00 - 17:00

Lunch break  12:00 - 13:00